Kërkim
Filters
Close

Гелови за туширање

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • СЛАТКО ПОРТОКАЛОВО МАСЛО
435 МКД

ARGAN SHINE / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • МАЗНЕЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО • ЗЕЛЕН ЧАЈ • ГЛИЦЕРИН • БЕТАИН
800 МКД

BLOOM ESSENCE / Гел за туширање - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
ЈАПОНСКА ЦРЕША • МАШКИ ТЕГАВЕЦ • ГИНКО БИЛОБА
820 МКД

COCONUT / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ОД КОКОС - 245 МЛ.

Органски гел за туширање од кокос.
435 МКД

NORDIC BERRIES / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ОД СКАНДИНАВСКИ БОБИНКИ - 250 МЛ.

Органски гел за туширање од Скандинавски бобинки.
435 МКД

NORDIC BIRCH / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ОД СКАНДИНАВСКА БРЕЗА - 250 МЛ.

Органски гел за туширање од Скандинавска бреза.
435 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 435 МКД Max: 820 МКД
ден435 ден820