Kërkim
Filters
Close

Нега за лице

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / БАЛСАМ ЗА УСНИ - 4,8 ГР.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
МАСЛИНОВО МАСЛО • КАРНАУБА ВОСОК • МАСЛО ОД МАНДАРИНА • АЛОЕ ВЕРА
300 МКД

ALOE VERA / ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
465 МКД

ALOE VERA / ПАСТА ЗА ЗАБИ ОД АЛОЕ ВЕРА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЗАШТИТА
КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • СМИРНА (СМОЛА)
300 МКД
products.baseprice

EUCALYPTUS / ПАСТА ЗА ЗАБИ ОД ЕУКАЛИПТУС - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЗАШТИТА
КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЕУКАЛИПТУС
300 МКД
products.baseprice

MEN / ЛОСИОН ЗА МАЖИ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД БАОБАБ - 150 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛИНОВО МАСЛО
350 МКД
products.baseprice

MINT & GREEN TEA / ПАСТА ЗА ЗАБИ ОД НАНЕ И ЗЕЛЕН ЧАЈ - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЗАШТИТА
КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД НАНЕ
300 МКД
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 300 МКД Max: 835 МКД
ден300 ден835