Kërkim
Filters
Close

Креми за раце

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 75 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
400 МКД
products.baseprice

COCONUT / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД КОКОС - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР
410 МКД
products.baseprice

GIRLS ARE SUCH GIRLS / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ - 100 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛИМОН • ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ • КОКОСОВО МАСЛО • МАСЛИНОВО МАСЛО
210 МКД

GRAPE / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

ЗАШТИТА • ОСВЕТЛУВАЊЕ
КРАСТАВИЦА • ЛИМЕТА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • МАСЛИНОВО МАСЛО
585 МКД

NORDIC BIRCH / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД СКАНДИНАВСКА БРЕЗА - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЈОЈОБА • ШЕА ПУТЕР
400 МКД
products.baseprice

PROTECTIVE / КРЕМА ЗА РАЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
МАСЛО ОД СИБИРСКИ КЕДАР • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • ШЕА ПУТЕР
250 МКД
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 585 МКД
ден210 ден585