Kërkim
Filters
Close

Креми

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД МАКАДАМИА • ВИТАМИН Е
1590 МКД

Eternal Gold / ДНЕВНА КРЕМА - 50 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
СТОЕХИОЛ • XERADIN™ • ЗЛАТО
1850 МКД

Eternal Gold / КРЕМА ЗА ОЧИ - 15 МЛ.

ЗАТЕГНУВАЊЕ • ОСВЕТЛУВАЊЕ
СТОЕХИОЛ • XERADIN™ • ЗЛАТО
1160 МКД

Eternal Gold / НОЌНА КРЕМА - 50 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХРАНЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
XERADIN™ • СТОЕХИОЛ • ШЕА ПУТЕР • ЗЛАТО
1850 МКД

Goji Berry / ДНЕВНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 50 мл.

РЕВИТАЛИЗАЦИЈА • ЗАШТИТА
ГОЏИ БОБИНКИ • SPF МАСЛО • ГИНСЕНГ
1410 МКД

Goji Berry / КРЕМА ЗА ОЧИ - 20 мл.

РЕВИТАЛИЗАЦИЈА • ЗАТЕГНУВАЊЕ-ЛИФТИНГ ЕФЕКТ
ЕКСТРАКТ ОД ГОЏИ БОБИНКИ • ЦРВЕН ЧАЈ • КОФЕИН
1130 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 600 МКД Max: 1850 МКД
ден600 ден1850