Kërkim
Filters
Close

Маски и серуми

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

PUMPKIN / НОЌНА КРЕМА-МАСКА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЗАШТИТА
ТИКВА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД СУСАМ
1190 МКД

PURE NATURE / МАСКА ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД ГАСУЛ ГЛИНА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА – 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
100% ПРИРОДНО • ЕДИНСТВЕНА СОСТОЈКА: ГАСУЛ ГЛИНА
835 МКД

PURE NATURE / МАСКА ОД БЕЛА (КАОЛИН) ГЛИНА ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА СО ПЛИТКИ КАПИЛАРИ – 200 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ
100% ПРИРОДНО • ЕДИНСТВЕНА СОСТОЈКА: КАОЛИН
835 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 835 МКД Max: 1190 МКД
ден835 ден1190