Kërkim
Filters
Close

Нега за коса

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 180 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА
465 МКД

ALOE VERA / ШАМПОН ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
465 МКД

BABY ALL-OVER WASH / ШАМПОН И КУПКА ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ ШЕЌЕР • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР
465 МКД

BROWN SUGAR / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КАФЕАВ ШЕЌЕР - 250 МЛ.

Органски шампон за сув скалп од кафеав шеќер.
465 МКД

CALENDULA / ДЕТСКИ ШАМПОН ЗА КОСА ОД НЕВЕН - 250 МЛ.

Органски шампон за нега на детска коса од невен.
465 МКД

CAMOMILE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД КАМИЛИЦА - 180 МЛ.

Органски регенератор за плава коса од камилица.
465 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 330 МКД Max: 1910 МКД
ден330 ден1910