Kërkim
Filters
Close

Нега за деца и бебиња

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

BABY & KIDS / КРЕМА ЗА ТЕЛО - 250 мл.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ПАМУК • ВИТАМИН Ф
910 МКД

BABY & KIDS / МАСЛО ЗА НЕГА - 250 мл.

ЗАШТИТА • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ПАМУК • МАСЛО ОД БАДЕМ
910 МКД

BABY & KIDS / Шампон & Пенлива купка - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
ЕКСТРАКТ ОД ПАМУК • БЕТАИН
910 МКД

BABY ALL-OVER WASH / ШАМПОН И КУПКА ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ ШЕЌЕР • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР
465 МКД

BABY BODY LOTION / ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

ЗАШТИТА • ХИДРАТАЦИЈА
БАДЕМОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
550 МКД

BABY ZINC CREAM / КРЕМА ЗА БЕБИЊА - 75 МЛ.

Органска крема за тело за бебиња.
595 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 290 МКД Max: 910 МКД
ден290 ден910