Kërkim
Filters
Close

Нега за коса

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 180 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА
465 МКД

ALOE VERA / СПРЕЈ РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
465 МКД

ALOE VERA / ШАМПОН ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
465 МКД

ARGAN SHINE / МАСКА ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

ОБНОВА • ЗАЈАКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
HAIRSPA™ • АРГАНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ПАМУК
925 МКД

BABY ALL-OVER WASH / ШАМПОН И КУПКА ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ ШЕЌЕР • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР
465 МКД

BROWN SUGAR / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КАФЕАВ ШЕЌЕР - 250 МЛ.

Органски шампон за сув скалп од кафеав шеќер.
465 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 330 МКД Max: 925 МКД
ден330 ден925