Kërkim
Filters
Close

Нега за раце и стапала

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 75 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
400 МКД

ALOE VERA / КРЕМА ЗА СТАПАЛА ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • МАСЛИНОВО МАСЛО
400 МКД

ALOE VERA / ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 380 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ И ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • СОЛ
530 МКД

COCONUT / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД КОКОС - 75 МЛ.

Органска хранлива крема за раце од кокос.
400 МКД

GRAPE / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

ЗАШТИТА • ОСВЕТЛУВАЊЕ
КРАСТАВИЦА • ЛИМЕТА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • МАСЛИНОВО МАСЛО
585 МКД

NORDIC BIRCH / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД СКАНДИНАВСКА БРЕЗА - 75 МЛ.

Органска ултра хидратантна крема за раце од Скандинавска бреза.
400 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 170 МКД Max: 585 МКД
ден170 ден585