Kërkim
Filters
Close

Пилинзи

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

BOTANIC GARDEN / ОРХИДЕА И КУРАКАО ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ХАРМОНИЗИРАЊЕ
ОРХИДЕА • МАСЛО ОД СОЈА • ШЕА ПУТЕР • ВИТАМИНИ Ц и Е
1860 МКД

COCONUT / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД КОКОС - 150 МЛ.

Органски пилинг за тело од кокос.
500 МКД

COFFEE / ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД СОЈА • ШЕА ПУТЕР • КАФЕ
1405 МКД

GOAT MILK & LYCHEE / ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • МАЗНЕЊЕ
ШЕА ПУТЕР • КОЗЈО МЛЕКО • АЗИСКА ЦРЕША (ЛИЧИ)
1405 МКД

GRAPE / ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • МАЗНЕЊЕ
МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • ШЕА ПУТЕР • СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
1405 МКД

PURPLE LAVENDER / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД ЛАВАНДА - 150 МЛ.

Органски пилинг за тело од лаванда.
500 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 500 МКД Max: 1860 МКД
ден500 ден1860