Kërkim
Filters
Close

Шампони

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ALOE VERA / ШАМПОН ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
465 МКД

ARGAN SHINE / ШАМПОН ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
АРГАНОВО МАСЛО • HAIRSPA™ • ИНУЛИН
925 МКД

BLOOM ESSENCE / ШАМПОН ЗА КОСА - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 • ЈАПОНСКА ЦРЕША • МАШКИ ТЕГАВЕЦ
1080 МКД

BROWN SUGAR / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КАФЕАВ ШЕЌЕР - 250 МЛ.

Органски шампон за сув скалп од кафеав шеќер.
465 МКД

CAMOMILE / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КАМИЛИЦА - 250 МЛ.

Органски шампон за плава коса од камилица.
465 МКД

COCONUT / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КОКОС - 250 МЛ.

Органски шампон за нормална коса од кокос.
465 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 465 МКД Max: 1080 МКД
ден465 ден1080