Kërkim
Filters
Close

Шампони и купки

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

BABY & KIDS / Шампон & Пенлива купка - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
ЕКСТРАКТ ОД ПАМУК • БЕТАИН
910 МКД

BABY ALL-OVER WASH / ШАМПОН И КУПКА ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ ШЕЌЕР • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР
465 МКД

CALENDULA / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА ДЕЦА ОД НЕВЕН - 250 МЛ.

Органски гел за туширање за деца од невен.
435 МКД

CALENDULA / ДЕТСКИ ШАМПОН ЗА КОСА ОД НЕВЕН - 250 МЛ.

Органски шампон за нега на детска коса од невен.
465 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 435 МКД Max: 910 МКД
ден435 ден910