Kërkim
Filters
Close

Desso Gold Gentleman - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "The Scent"
Prodhues: JFENZI
products.sku: 5904730300759
Transport falas
Koha e dërgimit: 1-2 working days
Disponueshmëri: Në magazinë

1399 МКД
895 МКД

 

Нов, исклучително сензуален машки парфем спакуван во елегантно шишенце. Композицијата се состои од карактеристична нота на ѓумбир. По кратко време до израз доаѓаат лавандата и примамливото овошје манинка, кои делуваат како афродизијак. Главната нота во целост ја задржува аромата на кожата, истакнувајќи го машкиот карактер. Композицијата претставува идеален парфем за мажи полни со самодоверба и свесни за својата атрактивност. Совршен за есенко-зимските денови, парфемот зрачи наоколу со аура на сензуална мистерија.

 

 

Нов, исклучително сензуален машки парфем спакуван во елегантно шишенце. Композицијата се состои од карактеристична нота на ѓумбир. По кратко време до израз доаѓаат лавандата и примамливото овошје манинка, кои делуваат како афродизијак. Главната нота во целост ја задржува аромата на кожата, истакнувајќи го машкиот карактер. Композицијата претставува идеален парфем за мажи полни со самодоверба и свесни за својата атрактивност. Совршен за есенко-зимските денови, парфемот зрачи наоколу со аура на сензуална мистерија.

 

Produktet dhe specifikimet
Годишно време Есенски
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Манинка овошје
Top shënimе Ѓумбир
Trupit shënime Лаванда
Манинка овошје
Bazë shënime Кожа
reviews.write
*
*
  • reviews.fields.rating.bad
  • reviews.fields.rating.excellent
reviews.existingreviews
super
Extra
reviews.from: customer.guest | reviews.date: 22.4.2017 2:29 e paradites
reviews.helpfulness.washelpful? common.yes common.no (1/0)
top parfem
Vi blagodarime BELLINA sto ni nudite top parfemi i maski i zenski, za brzata isporaka i komletniot Vas profesionalen pristap kon nas klientite  vo rabotata , Vi poskuvam mnogu uspeh,pozdrav:-)))))
reviews.from: Aleksandar | reviews.date: 23.4.2017 9:54 e pasdites
reviews.helpfulness.washelpful? common.yes common.no (3/0)
👍
Dosta dobar mirisa slicno na originalot
reviews.from: nikola | reviews.date: 10.12.2017 7:29 e pasdites
reviews.helpfulness.washelpful? common.yes common.no (1/0)
top e
top e
reviews.from: customer.guest | reviews.date: 7.3.2018 10:37 e paradites
reviews.helpfulness.washelpful? common.yes common.no (0/0)
*
*
*
Produktet dhe specifikimet
Годишно време Есенски
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Манинка овошје
Top shënimе Ѓумбир
Trupit shënime Лаванда
Манинка овошје
Bazë shënime Кожа
products.alsopurchased

Good Life - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Carolina Herrera "Good Girl"
1399 МКД 895 МКД

Mon Succès - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Jean-Paul Gaultier "Scandal"
1399 МКД 895 МКД

Anathea - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Olympèa"
1399 МКД 895 МКД

Victorius - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Invictus"
1399 МКД 895 МКД