Kërkim
Filters
Close

Bronze Men - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "Orange" for Men
Prodhues: JFENZI
products.sku: 5907690127602
Transport falas
Koha e dërgimit: 1-2 working days
Disponueshmëri: Në magazinë

23 EUR
15 EUR

 

Fenzi Men Bronze симболизира независност и самодоверба. Стилот му е груб и див, но истовремено префинет и емотивен. Ова е моќен парфем, кој го олицетворува слободниот дух на оптимистички настроениот и среќен маж, кој е опкружен со љубов, спонтаност и релаксација. Целината започнува со интензивен мирис на свежо јаболко, а во фокусот на композицијата се наоѓа акордот на нежната ванила. Исклучително уникатниот мирис на дрвото бубинга, го заокружува ова неконвенционално ремек дело.

 

 

Fenzi Men Bronze симболизира независност и самодоверба. Стилот му е груб и див, но истовремено префинет и емотивен. Ова е моќен парфем, кој го олицетворува слободниот дух на оптимистички настроениот и среќен маж, кој е опкружен со љубов, спонтаност и релаксација. Целината започнува со интензивен мирис на свежо јаболко, а во фокусот на композицијата се наоѓа акордот на нежната ванила. Исклучително уникатниот мирис на дрвото бубинга, го заокружува ова неконвенционално ремек дело.

 

Produktet dhe specifikimet
Годишно време Пролетен
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Црвено јаболко
Top shënimе Црвено јаболко
Trupit shënime Зачини
Bazë shënime Темјан
Ванила
Дрвени ноти
reviews.write
*
*
  • reviews.fields.rating.bad
  • reviews.fields.rating.excellent
*
*
*
Produktet dhe specifikimet
Годишно време Пролетен
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Црвено јаболко
Top shënimе Црвено јаболко
Trupit shënime Зачини
Bazë shënime Темјан
Ванила
Дрвени ноти
products.alsopurchased

Good Life - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Carolina Herrera "Good Girl"
23 EUR 15 EUR

Desso Gold Gentleman - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "The Scent"
23 EUR 15 EUR

Le'Chel Deep Blue - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Chanel "Bleu de Chanel"
23 EUR 15 EUR

Anathea - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Olympèa"
23 EUR 15 EUR