Kërkim
Filters
Close

ORGANIC KITCHEN

COMING SOON ... НАСКОРО

 

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

#corsetcream / МОДЕЛИРАЧКА КРЕМА ЗА ТЕНОК СТРУК - 100 МЛ.

ДЕФИНИРАЊЕ • НАМАЛУВАЊЕ НА ВОЛУМЕН
ПЧЕЛИН ВОСОК • ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ • КОКОСОВО МАСЛО
03 EUR
products.baseprice

#girlsaresuchgirls / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ - 100 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛИМОН • ЗЕЛЕН ЧАЈ • КОКОСОВО МАСЛО
03 EUR
products.baseprice

BALM FOR YOUR ARM / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА ЛАКТИ И ПЕТИ - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ШИПИНКИ • КОКОСОВО МАСЛО
03 EUR
products.baseprice

CHILL-OUT ZONE / МЛЕКО ЗА ТЕЛО - 260 МЛ.

ОСВЕЖУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ЛИМЕТА • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА • КОКОСОВО МАСЛО
05 EUR
products.baseprice

FORTUNE COOKIE / ПЕНА ЗА КАПЕЊЕ - 500 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
БАДЕМОВО МАСЛО • ОВЕС • МАСЛО ОД ЛЕНЕНО СЕМЕ
05 EUR
products.baseprice

HOT OFF THE PRESS / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА - 260 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
ПЕПЕРМИНТ • КРАСТАВИЦА • СЕМЕ ОД ЛИСИЧИНКА
04 EUR
products.baseprice

Filter by:

Clear All
Min: 03 EUR Max: 06 EUR
3 6