Search
Filters
Close

Гелови за туширање

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • СЛАТКО ПОРТОКАЛОВО МАСЛО
450 МКД
equates to 180 МКД per 100 milliliter(s)

ARGAN SHINE / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • МАЗНЕЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО • ЗЕЛЕН ЧАЈ • ГЛИЦЕРИН • БЕТАИН
800 МКД

BLOOM ESSENCE / Гел за туширање - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
ЈАПОНСКА ЦРЕША • МАШКИ ТЕГАВЕЦ • ГИНКО БИЛОБА
820 МКД

COCONUT / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ОД КОКОС - 245 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
КОКОСОВ НЕКТАР • АЛОЕ ВЕРА • СЛАТКО МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
450 МКД
equates to 184 МКД per 100 milliliter(s)

NORDIC BERRIES / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ОД СКАНДИНАВСКИ БОБИНКИ - 250 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ВОЛЧЈИ ТРН • БОРОВИНКА
450 МКД
equates to 180 МКД per 100 milliliter(s)

NORDIC BIRCH / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ОД СКАНДИНАВСКА БРЕЗА - 250 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • ЕКСТРАКТ ОД ЛИСТ ОД БРЕЗА
450 МКД
equates to 180 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 245 МКД Max: 820 МКД
ден245 ден820