Search
Filters
Close

Креми за раце

View as
Sort by
Display per page

#girlsaresuchgirls / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ - 100 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛИМОН • ЗЕЛЕН ЧАЈ • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
equates to 210 МКД per 100 milliliter(s)

ALOE VERA / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 75 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
410 МКД
equates to 547 МКД per 100 milliliter(s)

COCONUT / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД КОКОС - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР
410 МКД
equates to 547 МКД per 100 milliliter(s)

GRAPE / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

ЗАШТИТА • ОСВЕТЛУВАЊЕ
КРАСТАВИЦА • ЛИМЕТА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • МАСЛИНОВО МАСЛО
585 МКД
equates to 836 МКД per 100 milliliter(s)

NORDIC BIRCH / КРЕМА ЗА РАЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА ОД СКАНДИНАВСКА БРЕЗА - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЈОЈОБА • ШЕА ПУТЕР
410 МКД
equates to 547 МКД per 100 milliliter(s)

ORGANIC BAOBAB / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД БАОБАБ - 75 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД БАОБАБ • МАСЛО ОД КАКАО • БЕЛА КОМУНИГА
335 МКД
equates to 447 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 585 МКД
ден210 ден585