Search
Filters
Close

Чистачи

View as
Sort by
Display per page

AGE-DEFYING / N49 ТОНИК ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КОЖА - 125 МЛ.

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД АМАРАНТ • МАСЛО ОД КЕДАР • МАСЛО ОД ЛЕНЕНО СЕМЕ
15 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

ALOE VERA / ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
08 EUR

ALOE VERA / МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН ЗА ЛИЦЕ - 200 МЛ.

ПРОЧИСТУВАЊЕ • СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • БИЛНИ ЕКСТРАКТИ
21 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

BALANCING / ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МАСНА КОЖА - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
СЕМЕ ОД 'РЖ • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД АМАРАНТ
05 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

BRIGHTENING / ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ЕКСТРАКТ ОД БРУСНИЦА • ЕКСТРАКТ ОД КРАСТАВИЦА • ЕКСТРАКТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН
05 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

DEEP HYDRATING / N54 ТОНИК ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ЗА НОРМАЛНА, ОСЕТЛИВА И СУВА КОЖА - 125 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ • ВОДА ОД ХАМАМЕЛИС
09 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 04 EUR Max: 25 EUR
4 25