Search
Filters
Close

Креми за стапала

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / КРЕМА ЗА СТАПАЛА ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • МАСЛИНОВО МАСЛО
410 МКД

DEODORANT / КРЕМА ЗА СТАПАЛА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 75 МЛ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • ХИДРОЛИЗИРАН СКРОБ • ВОДА ОД НАНЕ • ВОДА ОД ЖАЛФИЈА
345 МКД
equates to 460 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 345 МКД Max: 410 МКД
ден345 ден410