Search
Filters
Close

Маски и регенератори

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 180 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА
465 МКД

ARGAN SHINE / МАСКА ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

ОБНОВА • ЗАЈАКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
HAIRSPA™ • АРГАНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ПАМУК
925 МКД

BLOOM ESSENCE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА СО КЕРАТИН - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ • ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 • ЈАПОНСКА ЦРЕША • МАШКИ ТЕГАВЕЦ • СВИЛА
1130 МКД

CAMOMILE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД КАМИЛИЦА - 180 МЛ.

Органски регенератор за плава коса од камилица.
465 МКД

COCONUT / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД КОКОС - 180 МЛ.

Органски регенератор за нормална коса од кокос.
465 МКД

NETTLE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД КОПРИВА - 180 МЛ.

Органски регенератор против првут од коприва.
465 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 465 МКД Max: 1130 МКД
ден465 ден1130