Search
Filters
Close

Нега за мажи

View as
Sort by
Display per page

MEN / КРЕМ ДЕО РОЛОН ОД БАОБАБ - 50 МЛ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА
БЕЗ АЛУМИНИУМ • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ЕКСТРАКТ ОД БАОБАБ
490 МКД
equates to 980 МКД per 100 milliliter(s)

MEN / ЛОСИОН ЗА МАЖИ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД БАОБАБ - 150 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛИНОВО МАСЛО
350 МКД
equates to 233 МКД per 100 milliliter(s)

MEN / ШАМПОН И КУПКА ЗА МАЖИ ОД БАОБАБ - 150 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД БАОБАБ • ЕКСТРАКТ ОД СЛАДУНЕЦ
330 МКД
equates to 220 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 330 МКД Max: 1715 МКД
ден330 ден1715