Search
Filters
Close

Пилинзи

View as
Sort by
Display per page

BOTANIC GARDEN / ОРХИДЕА И КУРАКАО ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ * ОМЕКНУВАЊЕ * ХАРМОНИЗИРАЊЕ
ОРХИДЕА * МАСЛО ОД СОЈА * ШЕА ПУТЕР * ВИТАМИНИ Ц и Е
30 EUR

COFFEE / ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД СОЈА * ШЕА ПУТЕР * КАФЕ
23 EUR

GOAT MILK & LYCHEE / ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * МАЗНЕЊЕ
ШЕА ПУТЕР * КОЗЈО МЛЕКО * АЗИСКА ЦРЕША (ЛИЧИ)
23 EUR

GRAPE / ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * МАЗНЕЊЕ
МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ * ШЕА ПУТЕР * СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
23 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 22 EUR Max: 31 EUR
22 31