Search
Filters
Close

Масла

View as
Sort by
Display per page

Eternal Gold / ИЛУМИНИРАЧКО МАСЛО ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЈОЈОБА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО
24 EUR

Eternal Gold / ХРАНЛИВО МАСЛО ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД АВОКАДО • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
24 EUR

PURPLE LAVENDER / МАСЛО ЗА ТЕЛО ЗА НОРМАЛНА И СУВА КОЖА ОД ЛАВАНДА - 100 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД БАДЕМ • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
10 EUR

GREEN MATCHA / АНТИЦЕЛУЛИТНО МАСЛО ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 100 МЛ.

АНТИ-ЦЕЛУЛИТ • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
МАСЛИНОВО МАСЛО • БАДЕМОВО МАСЛО • ЕКСТРАКТ ОД ЧИЛИ
11 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 09 EUR Max: 25 EUR
9 25