Search
Filters
Close

ORGANIC KITCHEN

COMING SOON ... НАСКОРО

 

View as
Sort by
Display per page

#corsetcream / МОДЕЛИРАЧКА КРЕМА ЗА ТЕНОК СТРУК - 100 МЛ.

ДЕФИНИРАЊЕ • НАМАЛУВАЊЕ НА ВОЛУМЕН
ПЧЕЛИН ВОСОК • ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
equates to 210 МКД per 100 milliliter(s)

#girlsaresuchgirls / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ - 100 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛИМОН • ЗЕЛЕН ЧАЈ • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
equates to 210 МКД per 100 milliliter(s)

BALM FOR YOUR ARM / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА ЛАКТИ И ПЕТИ - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ШИПИНКИ • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
equates to 210 МКД per 100 milliliter(s)

CHILL-OUT ZONE / МЛЕКО ЗА ТЕЛО - 260 МЛ.

ОСВЕЖУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ЛИМЕТА • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА • КОКОСОВО МАСЛО
290 МКД
equates to 112 МКД per 100 milliliter(s)

FORTUNE COOKIE / ПЕНА ЗА КАПЕЊЕ - 500 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
БАДЕМОВО МАСЛО • ОВЕС • МАСЛО ОД ЛЕНЕНО СЕМЕ
320 МКД
equates to 64 МКД per 100 milliliter(s)

HOT OFF THE PRESS / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА - 260 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
ПЕПЕРМИНТ • КРАСТАВИЦА • СЕМЕ ОД ЛИСИЧИНКА
260 МКД
equates to 100 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 320 МКД
ден210 ден320