Пребарување
Filters
Close

Глини

Види како
Подреди по
Приказ по страна

PURE NATURE / МАСКА ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД ГАСУЛ ГЛИНА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА – 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * ОМЕКНУВАЊЕ * ЗАТЕГНУВАЊЕ
100% ПРИРОДНО * ЕДИНСТВЕНА СОСТОЈКА: ГАСУЛ ГЛИНА
14 EUR

PURE NATURE / МАСКА ОД БЕЛА (КАОЛИН) ГЛИНА ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА СО ПЛИТКИ КАПИЛАРИ – 200 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ * ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ
100% ПРИРОДНО * ЕДИНСТВЕНА СОСТОЈКА: КАОЛИН
14 EUR