Пребарување
Filters
Close

Козметика за домаќинство

Види како
Подреди по
Приказ по страна

CLEAN & AROMA / ОРГАНСКИ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПЛОЧКИ ОД ПОРТОКАЛ - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ • МАСЛО ОД РУЗМАРИН • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО
280 МКД
100 мл. = 56 МКД

CLEAN & AROMA / ОРГАНСКИ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА СИТЕ ТИПОВИ НА ПОДОВИ ОД САНДАЛОВИНА - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
МАСЛО ОД САНДАЛОВИНА • ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА
335 МКД
100 мл. = 67 МКД

CLEAN & CARE / ОРГАНСКИ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПАРКЕТИ ОД ПЧЕЛИН ВОСОК - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
ПЧЕЛИН ВОСОК • ВОДА ОД ЛИПОВ ЦВЕТ • МЕД
515 МКД
100 мл. = 103 МКД

CRYSTAL GLORY / ОРГАНСКИ СПРЕЈ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА СТАКЛА ОД ЛИМОН И ПОРТОКАЛ - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
ЛИМОН • ПОРТОКАЛ • ВОДА ОД СИНЧЕЦ
290 МКД
100 мл. = 58 МКД

FRESH & PURE / ОРГАНСКИ СПРЕЈ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА САНИТАРИЈА ОД ЛИМОН - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
МАСЛО ОД ЛИМОН • ЛИМОН • ВОДА ОД АНЃЕЛИКА
370 МКД
100 мл. = 74 МКД

GREEN CLEAN ALOE / ОРГАНСКИ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ЧИСТЕЊЕ САДОВИ ОД АЛОЕ ВЕРА - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЧИЧОК • ГИНСЕНГ
400 МКД
100 мл. = 80 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 280 МКД Max: 515 МКД
ден280 ден515