Пребарување
Filters
Close

Креми

Види како
Подреди по
Приказ по страна

AGE-DEFYING / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА ХИДРАТАЦИЈА НА ЗРЕЛА КОЖА - 50 МЛ.

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ
06 EUR
100 мл. = 00 EUR

ALOE VERA / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД МАКАДАМИА • ВИТАМИН Е
26 EUR
100 мл. = 01 EUR

CALMING / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МРСНА КОЖА - 50 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВОДА ОД АЈДУЧКА ТРЕВА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ
06 EUR
100 мл. = 00 EUR

DERMO EXPERT / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ОСВЕТЛУВАЊЕ
АЗЕЛАИЧНА КИСЕЛИНА • DARKOUT™ • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
22 EUR

DERMO EXPERT / КРЕМА ЗА ПРОТИВ АКНИ - 50 МЛ.

НОРМАЛИЗИРАЊЕ • МАТ ЕФЕКТ
АЗЕЛАИЧНА КИСЕЛИНА • TRIKENOL™ • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
22 EUR

Eternal Gold / ДНЕВНА КРЕМА - 50 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
СТОЕХИОЛ • XERADIN™ • ЗЛАТО
30 EUR
100 мл. = 01 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 03 EUR Max: 31 EUR
3 31