Пребарување
Filters
Close

Креми и масла

Види како
Подреди по
Приказ по страна

BABY & KIDS / КРЕМА ЗА ТЕЛО - 250 мл.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ПАМУК • ВИТАМИН Ф
910 МКД
100 мл. = 364 МКД

BABY & KIDS / МАСЛО ЗА НЕГА - 250 мл.

ЗАШТИТА • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ПАМУК • МАСЛО ОД БАДЕМ
910 МКД
100 мл. = 364 МКД

BABY BODY LOTION / АНТИАЛЕРГЕНСКИ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

ЗАШТИТА • ХИДРАТАЦИЈА
БАДЕМОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
595 МКД
100 мл. = 238 МКД

BABY ZINC CREAM / АНТИАЛЕРГЕНСКА КРЕМА ЗА БЕБИЊА - 75 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
ЦИНК ОКСИД • МАСЛИНОВО МАСЛО • АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР
595 МКД
100 мл. = 793 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 595 МКД Max: 910 МКД
ден595 ден910