Пребарување
Filters
Close

Маски и регенератори

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ALOE VERA / РЕГЕНЕРАТОР ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 180 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА
475 МКД
100 мл. = 264 МКД

ARGAN SHINE / МАСКА ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

ОБНОВА • ЗАЈАКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
HAIRSPA™ • АРГАНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ПАМУК
925 МКД
100 мл. = 617 МКД

BLOOM ESSENCE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА СО КЕРАТИН - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ • ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 • ЈАПОНСКА ЦРЕША • МАШКИ ТЕГАВЕЦ • СВИЛА
1130 МКД
100 мл. = 565 МКД

CAMOMILE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА ПРИРОДНО РУСА КОСА ОД КАМИЛИЦА - 180 МЛ.

СЈАЈНОСТ • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД КАМИЛИЦА • МАСЛО ОД КАМИЛИЦА
475 МКД
100 мл. = 264 МКД

COCONUT / РЕГЕНЕРАТОР ЗА НОРМАЛНА КОСА ОД КОКОС - 180 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВО МАСЛО • СЛАТКО МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
475 МКД
100 мл. = 264 МКД

GREEN MATCHA / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 180 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЗАШТИТА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • АЛОЕ ВЕРА
475 МКД
100 мл. = 264 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 260 МКД Max: 1130 МКД
ден260 ден1130