Пребарување
Filters
Close

Маски и регенератори

Види како
Подреди по
Приказ по страна

GREEN MATCHA / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 180 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЗАШТИТА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • АЛОЕ ВЕРА
475 МКД
100 мл. = 264 МКД

HOT OFF THE PRESS / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА - 260 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
ПЕПЕРМИНТ • КРАСТАВИЦА • СЕМЕ ОД ЛИСИЧИНКА
260 МКД
100 мл. = 100 МКД

IN THE SPOTLIGHT / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА - 260 МЛ.

СЈАЈНОСТ • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЈОЈОБА • БОБОЛКА • МЕЧКИНО ГРОЗЈЕ
260 МКД
100 мл. = 100 МКД

NETTLE / РЕГЕНЕРАТОР ПРОТИВ ПРВУТ ОД КОПРИВА - 180 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД КОПРИВА • ЕКСТРАКТ ОД КОРА ОД ВРБА
475 МКД
100 мл. = 264 МКД

NORDIC BERRIES / РЕГЕНЕРАТОР ЗА СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА ОД СКАНДИНАВСКИ БОБИНКИ - 180 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ВОЛЧЈИ ТРН • БОРОВИНКА
475 МКД
100 мл. = 264 МКД

NORDIC BIRCH / РЕГЕНЕРАТОР ЗА НОРМАЛНА КОСА ОД СКАНДИНАВСКА БРЕЗА - 180 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАЈАКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД ЛИСТ ОД БРЕЗА • ЕКСТРАКТ ОД МАГНОЛИЈА
475 МКД
100 мл. = 264 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 260 МКД Max: 1130 МКД
ден260 ден1130