Пребарување
Filters
Close

Маски и серуми

Види како
Подреди по
Приказ по страна

[IM]PERFECTION / PIÑA TOMATA МАСКА ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ АКНИ И НЕЧИСТОТИИ – 20 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • МАТИРАЊЕ • МАЗНЕЊЕ
ДОМАТ • BIOECOLIA® • FUCOCERT®
360 МКД
100 мл. = 1800 МКД

ANTI-OXIDANT / SEX ON THE PEACH МАСКА ЗА ЛИЦЕ ЗА УМОРНА КОЖА – 20 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
ПРАСКА • ПУПКИ ОД БУКА • FUCOCERT®
360 МКД
100 мл. = 1800 МКД

COOLING / МАСКА ЧИСТЕЊЕ НА ПОРИ ЗА НОРМАЛНА И МАСНА КОЖА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
БЕЛА (КАОЛИН) ГЛИНА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД РУЗМАРИН
265 МКД
100 мл. = 353 МКД

DETOX / MOJI’DETOX МАСКА ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ – 20 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ДЕТОКСИФИКАЦИЈА • ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ
ДИЊА • ДИВ МОРКОВ • FUCOCERT®
350 МКД
100 мл. = 1750 МКД

FIRST WRINKLES / DAÏQUI’RIDES ANTI-AGEING МАСКА ЗА ЛИЦЕ – 20 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
КИВИ • ДУЊА • OSILIFT® • ХИБИСКУС
360 МКД
100 мл. = 1800 МКД

NIGHT SHIFT / НОЌНА МАСКА ЗА ЛИЦЕ - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ВЕЧЕРНИЦА • РОЗА • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
100 мл. = 210 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 1190 МКД
ден210 ден1190