Пребарување
Filters
Close

Нега за капење

Види како
Подреди по
Приказ по страна

HANDMADE SOAPS / ГРОЗЈЕ - 100 ГР.

ЧИСТЕЊЕ • ХРАНЕЊЕ
ГЛИЦЕРИН • МАСЛА ОД СОЈА • АВОКАДО • СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
05 EUR

HANDMADE SOAPS / ЗАЈЧЕ - 100 ГР.

ЧИСТЕЊЕ • ХРАНЕЊЕ
ГЛИЦЕРИН • МАСЛА ОД СОЈА • АВОКАДО • СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
05 EUR

HANDMADE SOAPS / ЗЕЛЕНА ПЕПЕРУТКА - 120 ГР.

ЧИСТЕЊЕ • ХРАНЕЊЕ
ГЛИЦЕРИН • МАСЛА ОД СОЈА • АВОКАДО • СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
05 EUR

HANDMADE SOAPS / Портокал & Чили - 100 ГР.

ЧИСТЕЊЕ • ХРАНЕЊЕ
ГЛИЦЕРИН • МАСЛА ОД СОЈА • АВОКАДО • СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
05 EUR

HANDMADE SOAPS / РОЗОВА ПЕПЕРУТКА - 120 ГР.

ЧИСТЕЊЕ • ХРАНЕЊЕ
ГЛИЦЕРИН • МАСЛА ОД СОЈА • АВОКАДО • СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
05 EUR

HANDMADE SOAPS / Црна Орхидеја - 100 ГР.

ЧИСТЕЊЕ • ХРАНЕЊЕ
ГЛИЦЕРИН • МАСЛА ОД СОЈА • АВОКАДО • СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
05 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 03 EUR Max: 18 EUR
3 18