Пребарување
Filters
Close

Нега за коса

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ARGAN SHINE / МАСКА ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

ОБНОВА * ЗАЈАКНУВАЊЕ * РЕГЕНЕРАЦИЈА
HAIRSPA™ * АРГАНОВО МАСЛО * МАСЛО ОД ПАМУК
15 EUR

ARGAN SHINE / ШАМПОН ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * РЕГЕНЕРАЦИЈА
АРГАНОВО МАСЛО * HAIRSPA™ * ИНУЛИН
15 EUR

BLOOM ESSENCE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА СО КЕРАТИН - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА * ОМЕКНУВАЊЕ * ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 * ЈАПОНСКА ЦРЕША * МАШКИ ТЕГАВЕЦ * СВИЛА
18 EUR

BLOOM ESSENCE / ШАМПОН ЗА КОСА - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 * ЈАПОНСКА ЦРЕША * МАШКИ ТЕГАВЕЦ
18 EUR

PURE NATURE / КОКОСОВО МАСЛО – 200 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА * РЕГЕНЕРАЦИЈА * СМИРУВАЊЕ * ОМЕКНУВАЊЕ * ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ
100% ПРИРОДНО * ЕДИНСТВЕНА СОСТОЈКА: КОКОСОВО МАСЛО
31 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 15 EUR Max: 32 EUR
15 32