Пребарување
Filters
Close

Нега за лице, тело и раце

Види како
Подреди по
Приказ по страна

MEN / КРЕМ ДЕО РОЛОН ОД БАОБАБ - 50 МЛ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА
БЕЗ АЛУМИНИУМ • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ЕКСТРАКТ ОД БАОБАБ
05 EUR
100 мл. = 00 EUR

MEN / ЛОСИОН ЗА МАЖИ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД БАОБАБ - 150 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛИНОВО МАСЛО
06 EUR
100 мл. = 00 EUR

POUR HOMME / ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ - 150 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
PROTEOL™ APL • HYDROMANIL™ • БЕЛ СЛЕЗ • НАНЕ
21 EUR

POUR HOMME / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 50 мл.

ХИДРАТАЦИЈА • МАТ ЕФЕКТ
HYDROMANIL™ • РАВНЕЦ • БОЗЕЛ • МАСЛО ОД МОРКОВ
23 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 05 EUR Max: 23 EUR
5 23