Пребарување
Filters
Close

Ролон дезодоранси

Види како
Подреди по
Приказ по страна

COCONUT / КРЕМ ДЕО РОЛОН ОД КОКОС - 50 МЛ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
БЕЗ АЛУМИНИУМ • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • МАСЛО ОД КОКОС
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

NORDIC BERRIES / КРЕМ ДЕО РОЛОН ОД СКАНДИНАВСКИ БОБИНКИ- 50 МЛ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
БЕЗ АЛУМИНИУМ • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

Filter by:

Clear All