Пребарување
Filters
Close

Шампони

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ALOE VERA / ШАМПОН ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

ARGAN SHINE / ШАМПОН ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
АРГАНОВО МАСЛО • HAIRSPA™ • ИНУЛИН
15 EUR

BLOOM ESSENCE / ШАМПОН ЗА КОСА - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 • ЈАПОНСКА ЦРЕША • МАШКИ ТЕГАВЕЦ
18 EUR

BROWN SUGAR / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КАФЕАВ ШЕЌЕР - 250 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
КАФЕАВ ШЕЌЕР • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД ЕУКАЛИПТУС
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

CAMOMILE / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КАМИЛИЦА - 250 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • СЈАЈНОСТ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД КАМИЛИЦА • МАСЛО ОД КАМИЛИЦА
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

COCONUT / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КОКОС - 250 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ НЕКТАР • СЛАТКО МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 07 EUR Max: 18 EUR
7 18