Пребарување
Filters
Close

Desso Gold Gentleman - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "The Scent"
Бренд: JFENZI
Баркод: 5904730300759
Бесплатна испорака
Време на испорака: 1-2 работни дена
Достапност: На залиха

23 EUR
15 EUR

 

Нов, исклучително сензуален машки парфем спакуван во елегантно шишенце. Композицијата се состои од карактеристична нота на ѓумбир. По кратко време до израз доаѓаат лавандата и примамливото овошје манинка, кои делуваат како афродизијак. Главната нота во целост ја задржува аромата на кожата, истакнувајќи го машкиот карактер. Композицијата претставува идеален парфем за мажи полни со самодоверба и свесни за својата атрактивност. Совршен за есенко-зимските денови, парфемот зрачи наоколу со аура на сензуална мистерија.

 

 

Нов, исклучително сензуален машки парфем спакуван во елегантно шишенце. Композицијата се состои од карактеристична нота на ѓумбир. По кратко време до израз доаѓаат лавандата и примамливото овошје манинка, кои делуваат како афродизијак. Главната нота во целост ја задржува аромата на кожата, истакнувајќи го машкиот карактер. Композицијата претставува идеален парфем за мажи полни со самодоверба и свесни за својата атрактивност. Совршен за есенко-зимските денови, парфемот зрачи наоколу со аура на сензуална мистерија.

 

Спецификации на производот
Годишно време Есенски
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Манинка овошје
Главни ноти Ѓумбир
Средни ноти Лаванда
Манинка овошје
Основни ноти Кожа
Напишете сопствен осврт
*
*
  • Лошо
  • Одлично
Постоечки осврти
super
Extra
Од: Гост | Датум: 22.4.2017 02:29
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (1/0)
top parfem
Vi blagodarime BELLINA sto ni nudite top parfemi i maski i zenski, za brzata isporaka i komletniot Vas profesionalen pristap kon nas klientite  vo rabotata , Vi poskuvam mnogu uspeh,pozdrav:-)))))
Од: Aleksandar | Датум: 23.4.2017 21:54
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (3/0)
👍
Dosta dobar mirisa slicno na originalot
Од: nikola | Датум: 10.12.2017 19:29
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (1/0)
top e
top e
Од: Гост | Датум: 07.3.2018 10:37
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
*
*
*
Спецификации на производот
Годишно време Есенски
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Манинка овошје
Главни ноти Ѓумбир
Средни ноти Лаванда
Манинка овошје
Основни ноти Кожа
Корисниците кои го купиле овој производ, исто така купија

Good Life - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Carolina Herrera "Good Girl"
23 EUR 15 EUR

Mon Succès - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Jean-Paul Gaultier "Scandal"
23 EUR 15 EUR

Anathea - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Olympèa"
23 EUR 15 EUR

Victorius - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Invictus"
23 EUR 15 EUR