PURIFYING / БАЛАНСИРАЧКА ПЕНА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 150 МЛ.

1.225 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4751009821351


Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

  • Тип на производ - Пена за чистење на лице
  • Дејство / Ефект - Чистење
  • Сертификати - Ecocert COSMOS ORGANIC
  • Брендови - Mádara
  • Тип на кожа - Сите типови на кожа
  • Наменето за - Лице

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Поврзани производи

Најгоре