JARDIN BIO / ОРГАНСКИ ЦРН БИБЕР ВО ЗРНО - 45 ГР.

380 МКД

Цена со 10% ДДВ.


Баркод: 3760020504533


Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Откријте ги силните вкусови на Индија и Шри Ланка, земји кои се познати по производството на црн бибер.


Состав: Црн бибер од органско земјоделство.


Складирање: Да се ​​чува подалеку од влажност и топлина.

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Поврзани производи

Најгоре