JARDIN BIO / ОРГАНСКО КАРАНФИЛЧЕ - 25 ГР.

205 МКД

Цена со 10% ДДВ.


Баркод: 3760020504212


Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

По потекло од Мадагаскар, нашето каранфилче е миризлив цвет на дрвото каранфилче. Се користи во традиционални јадења како кисела зелка и чорба.


Состав: Каранфилче од органско земјоделство.


Складирање: Да се ​​чува подалеку од влажност и топлина.

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Поврзани производи

Најгоре