Известување: од 01.07.2024 новото работно време во продажните локации BELLINA-Капиштец и BELLINA-Настел, Тафталиџе ќе биде 09:00-21:00h Понеделник-Петок и 09:00-17:00h во Сабота

URTEKRAM / ХИМАЛАЈСКА СОЛ - 385 ГР.

410 МКД

Цена со 5% ДДВ.


Баркод: 5765228116241


Бесплатна достава над 1500 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Хималајската сол е нерафинирана, природна кристална сол која е формирана приближно пред 250 милиони години, по пресушувањето на прастаро море.


Состав: Хималајска сол.


Складирање: Да се чува на суво место.

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Поврзани производи

Најгоре