URTEKRAM / ОРГАНСКИ МАЧА ЧАЈ ВО ПРАВ - 50 ГР.

450 МКД

Цена со 5% ДДВ.


Баркод: 5765228850152

Coming soon

Сакате да бидете известени кога овој продукт ќе биде достапен?

Внесете ја својата е-пошта и ќе Ви пратиме порака кога продуктот ќе биде достапен на залиха.


Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Органскиот Мача чај во прав е направен од млади листови на зелен чај. Зелената боја доаѓа од природната содржина на хлорофил. Правот од Мача има малку сладок вкус со доза на горчина.Состав: Органски зелен Мача чај во прав (лат. Camellia Siensis).

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Поврзани производи

Најгоре