Пребарување
Filters
Close
banner

Добредојдовте на нашата официјална веб страна!

 BELLINA е ексклузивен застапник и увозник за Македонија, Србија и Косово на парфемите JFENZI, кои се произведуваат во Грасе (Франција), на природната козметика од брендот ORGANIQUE од Вроцлав (Полска), на сертифицираната органска козметика URTEKRAM од Копенхаген (Данска), како и на сертифицираната природна и органска козметика од брендовите DR. KONOPKA'SORGANIC KITCHEN и ORGANIC PEOPLE од Талин (Естонија).

   

                  

Најпродавани

Good Life - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Carolina Herrera "Good Girl"
1399 МКД 895 МКД

Desso Gold Gentleman - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "The Scent"
1399 МКД 895 МКД

Anathea - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Olympèa"
1399 МКД 895 МКД

Mon Succès - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Jean-Paul Gaultier "Scandal"
1399 МКД 895 МКД
Последно од нашиот блог
Свежи и заштитени во претстојниот топол период со органските дезодоранси на URTEKRAM

Здраво драги мои, дојде пролетта а со неа и убавите топли денови кои тек допрва ќе бидат се помногубројни и потопли (со доаѓањето на летото).За жал овие прекрасни топли денови со себе носат и еден мал...

Прочитај повеќе
Детокс на косата во градските средини со производите ANTI POLLUTION на URTEKRAM

Здраво драги мои, загадениот воздуx, прашината и “евентуалниот“ чад од цигари (во зависност од тоа дали пушите во вашите домови или некој околу вас пуши) негативно делуваат врз нашата коса и ја прават...

Прочитај повеќе
Вести
Bellina отсега и во Ramstore Mall Скопје -вторник, 29 јануари 2019
Ви го најавуваме големото отворање на нашиот нов продажен штанд во Ramstore Mall Скопје. Она што како проект почнавме да го развиваме во вид на онлајн продавница, продолжува секојдневно да се надградува и развива, а главната цел ни е задоволување на потребите на потрошувачите. Заради зголемениот интерес и барање од потрошувачите, нашите производи да бидат уште подостапни на нашиот пазарот, одлучивме да отвориме и штанд во Ramstore Mall.
Зошто да не одберете нас? -среда, 10 октомври 2018
Денес постои многу голем избор на парфеми, кои можат да се најдат на пазарот по различни цени. Во тоа море од исти понуди, доста е тешко да се издвоите и да изградите свој бренд, кој е достапен за сите! За нас од Bellina, најважно е да Ви понудиме високо квалитетен производ, по најповолна цена на пазарот! Зошто да се одлучите баш за нас?
banner
banner
banner